Piszą o nas

Sprawdź, kto wsparł naszą inicjatywę i popularyzuje akcję

Miesięcznik M jak mama w numerze 2/2012 podsumował naszą ubiegłoroczną akcję, którą prowadziliśmy pod jego patronatem w trzech polskich miastach. Podczas akcji można było otrzymać m.in. egzemplarze miesięcznika wraz z poradnikami dla kobiet w ciąży ufundowanymi przez redakcję.


Polska Federacja Stowarzyszeń Chorych na Astmę, Alergie i POChP dołączyła do nas 7.10.2011 – jest również patronem akcji

Federacja jest organizatorem Dnia Spirometrii, który odbył się w tym roku po raz drugi – 14.10., patronowaliśmy temu wydarzeniu i dołączyliśmy do badań.


Agencja Wydawnicza Jerzy Mostowski – wydawca licznych poradników o zdrowiu, w tym dla rodziców, m.in. bestsellerów autorstwa dr Jadwigi Górnickiej. W ramach naszej akcji wydawnictwo AWM oferuje

  • Zdrowie Twojego dziecka, Apteka natury oraz Wzmocnienie organizmu dr J. Górnickiej
  • Wszystko, co powinnaś wiedzieć o swoim dziecku – 1 rok dr P. Prestona


Firma biotechnologiczna Sylveco – producent kosmetyków i środków pielęgnacyjnych m.in. dla dzieci dołączył do akcji 11.10.2011.
Producent kosmetyków brzozowych opartych wyłącznie na naturalnych składnikach, zawierających substancję aktywną – betulinę, uzyskiwaną z kory brzozy, która ma właściwości łagodzące i regenerujące w przypadku podrażnień, stanów zapalnych i uszkodzeń tkanki skórnej. Nie zawierają konserwantów – są hypoalergiczne.


Producent antyalergicznych materacy i poduszek dla dzieci Hevea, dołączył do akcji 26.10.2011 i ufundował dla najmłodszych 8 poduszek w naszym konkursie dla rodziców.


Targi Przedszkolaka to inicjatywa prowadzona dla rodziców dzieci w wieku 2-6 lat, łącznie z targami Niemowlaka – od 2010 roku. Tegoroczna edycja realizowana jest w czterech miastach – Krakowie, Gdańsku, Warszawie i Wrocławiu od 24.09 do 4.12.2011


Fundacja Szczęśliwe Macierzyństwo powstała w 2005 roku. Celem jej działania jest między innymi propagowanie zdrowego stylu życia wśród kobiet w ciąży, zachęcanie do regularnych badań nie tylko ciężarnych, ale też młodych mam


Portal miesięcznika M jak mama – prasowego patrona naszej akcji, został stworzony przede wszystkim jako multi-forum dla młodych mam, które mogą wymieniać się poradami i doświadczeniami.


Inne portale parentingowe